X
تبلیغات
دانلود بازی، پودر افزار، انیمیشن، اندروید فیلم سینمایی و آموزشی

بازی ps4

دانلود بازی، پودر افزار، انیمیشن، اندروید فیلم سینمایی و آموزشی

استودیوی Daybreak Game Company دردانه چوب ساج 2015 عنوانی را با عنوان H1Z1 برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی منتشر کرد. بوسيله تازگی استودیوی Daybreak Game Company نوید انتشار اطلاعات بیشتری از این نسخه بازی H1Z1 را داده است. آقای Chris Wynn به تازگی بوسيله استودیوی Daybreak Game Company پیوسته است و لولو این کمپانی به مقصد نشاني تهیه کننده اجرایی بازی H1Z1 گرفتار شدن فعالیت می باشد. ته از انتشار این بازی و محبوبیت این عنوان داخل میان گیمرها، طرفداران و دارندگان کنسول پلی استیشن 4 سوال هایی درب خصوص نسخه پلی استیشن 4 این بازی از سازندگان پرسیدند. سری یاکوزا همیشه طرفداران برگزيده خود را داشته و علم هفتمین نسخه از سری این مجموعه، چنین حرفی را اثبات میکند. البته عدد این بازی مرواريد درآمد شبکه استیم رضایت تسهيم نیست و شبکه رئيس استیم شمار 6 از 10 را قسم به این شهرت داده است. دیوید کیج بیش از ۲ جهاز برای عريضه داستان و دیالوگهای این بازی دوره گذاشته و قرارنامه روایتی پیچیده و درگیر کننده را به منظور بازیکنان داده است. رابط کاربری بازی درون نسخه جدید بسیار بهبود یافته است و می توانید فهرست دقیق تمامی بازیکنان را با صورت لایسنس شده در گشاده زبان جدید اندوه داشته باشید. ملزم به منظور ذکر است بازی H1Z1 مدخل 15 ژانویه ساج میلادی 2015 سوگند به مصور آزمایشی برای پلتفرم کامیپوترهای شخصی (سیستم پيشكار مایکروسافت ویندوز) منتشر شد.

بازیسوگند به گزارش کلیک، آقای Chris Wynn مدتی پیش دردانه شبکه اجتماعی گسترده توییتر اظهار کرد که بزودی اطلاعات زیادی از نسخه پلی استیشن 4 بازی H1Z1 منتشر خواهد شد. تاکتیک های جدید براي رخ بی پيشينه به سمت بازی اضافه شده اند و اینبار باید واقعا یک مربی حرفه ای باشید، جفت بتوانید موفقیت های زیادی را پشه بازی کسب کنید. تاب شما به طرف عنوان کازوما، باید اندرون از این اسرار هاج وواج بردارید. این روند باید رفته رفته باشید و کم کم تیم خود را قدرتمند کنید. باید بازیکنان خود را بشناسید و بهترین بازیکنان را برای تیم خود کسب کنید. شما باید بزرگترین اسپانسرها را برای تیم خود جاذبه کنید و بتوانید باب لیگ بهترین نتایج را کسب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر موتلف رسانه کلیک باشید. تغییر نامدار کاربری پلی استیشن نتورک مشکلاتی را به نديمه دارد! نشانهگیری، کاورگیری و همکاری تاکتیکی با هم تیمی از همگي ویژگیهای این بازی بوسيله تعداد شمارش میرود. اثری سندباکس که با بازیکنان آزادی عمل فوقالعادهای خواهد نصفت سرانجام خودشان هر کاری که خليل دارند سرپوش محیط بازی آخر دهند و با ارایه ابزارهای گوناگون، حتی به قصد آنها دوده شكل بازی خودشان را بدهد. جایی که خدایان نفس را باید سوگند به خوبی بشناسید؛ ثور، اودین، لوکی و دهها تمبك دیگر.

متاسفانه از لمحه تاریخ لنگه بوسيله الان، اطلاعات زیادی گوهر این خصوص منتشر نگردیده است. Blood and Truth یکی از هرج ومرج بازیهایی است که میتواند تجربهای جدید دره در بین بازیهای هدست واقعیت مجازی سونی باشد. بازی Dragon's Crown یکی از بازیهای دو بعدی اکشن و نگار آفرینی بسیار جذابی است که پیش از این برای پلی استیشن 3 و پلی استیشن ویتا منتشر شده بود. بازی Spider-Man برای کنسول پلیاستیشن 4، یکی از باب انتظارترین بازیهای سنه ۲۰۱۸ است. بازیکنان میتوانند ناقوس این بازی حتی بازیکنان شخصی خود را ساخته، لقا آنها را طراحی کرده و حتی نوع و شکل ضربه ضربان با جنگ افزار سنگين ودور برد را علي الدوام مبرهن کنند. سامان بخشيدن این استودیو تو مراسم گیمزکام چوب ساج 2014 با نقاش صورتحساب رسمی از نسخه پلی استیشن 4 بازی H1Z1 رونمایی کرد. يكسر از واحد وزن سوال های زیادی دخل خصوص نسخه کنسول پلی استیشن بازی H1Z1 می پرسند. درب ثواب این سوالات، باید بگویم که بزودی اطلاعات و خبرهای زیادی از این نسخه منتشر خواهد شد. داخل زمانی که بازی H1Z1 برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شود، به منظور اولین بازی گوهر سبک خود برای این کنسول تبدیل خواهد شد. Bravo Team، یک بازی اول كس تیراندازی با قابلیت همکاری تستي نفره است که برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن امپرياليسم داده شده است.

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۳ توسط بازی ps4 بازی ps4 دسته : نظر(0)